fbpx
Orrekulla Industrig. 35, Hisings Kärra, 031-389 28 00

Kontakt

Kontakta oss direkt

Förnamn
Efternamn
Din e-post
Meddelande
Skicka

Telefon nr växel

031-389 28 00

 

Försäljning

MC Försäljning växel och mailadress

031-389 28 01

MC Administration
mcadmin@elitmc.se

Martin Carlén

Säljare
martin@elitmc.se
031-389 28 15

Martin Carlén

Säljare
martin@elitmc.se
031-389 28 15

Vakant

Säljare

031-389 28 12

Vakant

Administration fordonsförsäljning

031-389 28 08

Mikael Eliszewski

Delägare / Försäljningschef
micke@elitmc.se
031-389 28 10

Butik

Butik växelnummer och mailadress

För att nå butiken, reservdelar och personlig utrustning eller om du vill maila in beställningar eller ta reda på status på en order så går det bra på:

butik@elitmc.se

Butikens växelnummer 031-389 28 02

Vakant

Lager, ordermottagning, beställningar och butik.


031-389 28 09

Angelica Eliszewska

Butiksansvarig och ekonomi
angelica@elitmc.se

031-389 28 11

Verkstad

Försäkringsskador telefonnummer och mailadress

031-389 28 07

skador@elitmc.se

Anders Wallerius

Kundmottagare & Verkmästare

anders.wallerius@elitmc.se
031-389 28 07

Martin Wising

Verkstadschef
martin.wising@elitmc.se
031-389 28 13

Administrativa enheter och samlingsmail

Ola Strandvad

Delägare, marknad och ekonomi

ola@elitmc.se
031-389 28 05

Leverantörs fakturamail: faktura@elitmc.se

Fordons administration: mcadmin@elitmc.se

Beställning av reservdelar och få reda på status på din order: butik@elitmc.se

Försäkrings skador: skador@elitmc.se

Verkstaden: verkstad@elitmc.se

 

Utbildningskoordinator:

Angelica Eliszewska
angelica@elitmc.se

031-389 28 11

EliT MC Göteborg